Kayıt İçin Belge ve Dilekçe Örneği

Kayıt İçin Belge ve Dilekçe Örneği

Kayıt İçin Belge ve Dilekçe Örneği, Kabul alacaksanız kayıt işlemlerine hemen başlayamazsınız. Kayıt Merkezine Diplomanız, Transkriptiniz, Kimlik fotokopiniz ve aşağıda size dilekçe örneği sunduğumuz bilgiler doğrultusunda size cevap verilecektir. Bilgileri doğru veriniz ki onay sürecinde sorun olmasın. Bu belgeler...

Kayıt İçin Belge ve Dilekçe Örneği

Kabul Süreci

Kayıt İçin Belge ve Dilekçe Örneği, Kabul alacaksanız kayıt işlemlerine hemen başlayamazsınız. Kayıt Merkezine Diplomanız, Transkriptiniz, Kimlik fotokopiniz ve aşağıda size dilekçe örneği sunduğumuz bilgiler doğrultusunda size cevap verilecektir. Bilgileri doğru veriniz ki onay sürecinde sorun olmasın. Bu belgeler mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. yurtdisiegitim@hotmail.com.tr bu adrese gelen belgeler ilgili üniversitelere gönderilmekte incelenerek kurul kararı ile öğrenciler kabulleri almaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz Kayıt olup olamayacaklarını veya hangi bölümlere yerleşebileceklerini öğrenmektedirler.

Kayıtlarımız Ağustos ayının 20’sine kadar devam etmektedir. Bu tarihten sonra kontenjan dahilinde yerleşecek olan öğrenciler olabilecektir. Fakat kesinlik payı yoktur. Bazı üniversitelerimiz Kasım sonuna kadar kayıt almaktadır. Onay süreci üniversiteler arası farklılık göstermektedir. Onayınız geldikten sonra 5 iş gününde tüm belgeler teslim edilmesi gerekmektedir. Azerbaycan Üniversiteleri Kayıt Merkezi sadece İstanbul’da dır. Hiç bir kurum ve kuruluşa kişi veya kişilere güvenmeyin dolandırılabilirsiniz. Eurostarı Azerbaycan Devlet Üniversiteleri Akretide sağlamış kayıt merkezi ilan etmişlerdir. Azerbaycan’a gitmenize gerek kalmadan güven içinde kayıtlar Türkiye Kayıt Merkezinden yürütülmektedir. Emin olabilirsiniz. Kayıt olan öğrenciler eylül ayının ilk haftası eğitime organizasyon dahilinde gruplara katılarak gideceklerdir.

Lisans İçin Başvuru Gerekli Belgelerin Örnekleri İçin Tıklayınız…

Lisans Tamamlama Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!