Hakkımızda

Gelişmiş dünya devletlerinin genel olarak hepsinde ikinci bir dil öğrenilmesi adeta zorunlu hale getirilmiştir. Bunun sebepleri arasında dünya gelişmelerini takip etme ve ülkemizde bu konuda eksik olan kısımları öğrenerek bu konuda değişimlere gitme bulunmaktadır. Üniversite eğitimi alan her genç ülkelerine faydalı olacak ve ülkelerinin geleceğini oluşturacak gençlerdir. Bu yüzden üniversite eğitimini yurtdışında alacak ve dili ana bölgesinde öğrenecek bir öğrencinin kariyer planı çok daha geniş olacaktır.

Yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren ve sayısız başarıya imza atan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri firmamız size her açıdan yardımcı olabilmektedir. Öğrencilerin iyi bir yurtdışı eğitimi görmesi adına pek çok konuda istenilen hizmetleri tam anlamı ile sağlayabilmektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübeler sayesinde firmamız 1993 senesinden beri yurtdışı eğitimi ile ilgili pek çok başarıya imza atarak, kendini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyanın her yerinde anlaşmalı olduğu üniversiteler ile bağlantılara geçerek sizin üniversite kayıt işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yaparak iyi bir eğitim almanız konusunda ki ilk adımları sağlam atmaktadır.

Bu özelliği ile sektör içerisinde ki en iyi imkânları sağlayan köklü eğitim kurumlarından birisidir. Bu özelliği sayesinde diğer yurtdışı eğitim firmalarından ayrılmaktadır. 20 senenin bize kattığı tecrübe ve bilgiler doğal olarak zaten bizi daha iyi bir eğitim ve danışmanlık kurumu haline getirmiştir. Eurostar Eğitim Danışmanlık firmamız her öğrenci ile birebir ilgilenerek isteklerine yanıt verebilmektedir.

Özellikle yurtdışına çıkıldığında en büyük problemlerden birisi olan dil eğitimi konusunda da dünyanın her yerinde bulunan anlaşmalı pek çok dil okulu Eurostar Dil Okulları adi altında hizmet vermektedir. Bu sayede eğitim göreceğiniz ülkede kullanılan dili de anadiliniz kadar iyi öğrenebileceksiniz.

Alacağınız hizmetler sayede sadece eğitim değil, yaşam konusunda da pek çok yarar görebileceksiniz. Yurtdışına çıkarken evrak hazırlama ve çeşitli prosedürleri yerine getirme hayli vakit almaktadır. Bu yüzden bizde bu konuda tüm işlemleri hallederek gerekli bakanlık onayları ve evrakların tercümesinin yapılması gibi konuları ile ilgili personellerimiz birebir ilgilenmektedir.

Eğitim alacağınız ülkeye verdiğiniz andan itibaren öncelikle havaalanında sıcak bir karşılama ile karşılandıktan hemen sonra bu hizmeti satın aldığınız andan itibaren karar verebileceğiniz konaklama yerine güvenle ulaşımınız sağlanır. Burada ki diğer prosedür fakat gerekli olan işlemlerde tarafımızdan halledilir. Üniversite kaydı, oturma izni ve polis kaydı gibi işlemler büyük bir hızla tamamlanır. Eurostar Danışmanlık Hizmetleri ile daha ayrıntılı bilgileri 500’den fazla web sitesinden almanızda mümkündür.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, çek Cumhuriyeti

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!