Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel

İstanbul’da bulunan Azerbaycan başvuru merkezleri ile artık sizler de Azerbaycan eğitim size özel hizmetler alabilirsiniz.

Azerbaycan Eğitim Size Özel

Azerbaycan Eğitim Size Özel, Eurostar Azerbaycan Üniversiteleri Türkiye Başvuru Merkezi sadece İstanbul’dadır. Türkiye’nin diğer şehirlerinde şubesi bulunmamaktadır. Yeni Öğretim yılı Azerbaycan üniversiteleri kayıtlar devam ediyor, üniversitenin şartlarını kabul eden öğrenciler ön kayıt yaptırarak sandalyelerini garantileyebiliyorlar. Azerbaycan Üniversitelerine ön kayıt için Pasaport fotokopisi, İkametgah, Sabıka kaydı, Kimlik fotokopisi, 8 adet Arka fon beyaz 4×5 boyutunda Fotograf hazırlamanız gereklidir, diğer Diploma,transkript,sağlık raporu gibi belgelerin teslimi için öğrencilerimize bildirim yapılacaktır. Bu işlem kesin kayıt düşünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz.

Üniversitelerde Kontenjan acılırsa şartlar dahilinde öğrenci alınımı yapılacaktır. Her bölüme yaklaşık %10 türk öğrenci yerleşmektedir. Örnek olarak 300 kişilik bölümde 30 öğrenci alınmaktadır. Lise diplomasına sahip olanlar direk kayıt yaptırabilir, beklemelerine gerek yoktur, ÖSS belgelerini daha sonra teslim edebilirler. Fizik tedavi ve Rehabitasyon bölümü ve Psikoloji, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, hukuk, kapışılıyor kontenjanı dolduruyor geç kalmayın fazla tutulan bölümlerdir. Fizik Tedavi bölümü mezunu aranıyor, dolgun maaş ve ev araba veriyoruz diyenler kariyer programı uygulayan firmalar denklik aramayan kurumlardan fizik tedavi uzmanları aranıyor teklifler yağıyor. Mezun olanları merkezimize bekliyoruz.

Öss’den spor – sanat okuyacaklar

Öss’den spor – sanat okuyacaklar 145 puan ve üzeri diğerleri en az 165 okuyacakları alan puanı almaları üniversitelerin 185 puan ve üzeri şartları bulunmaktadır. Bu puanların altında kalanlara denklik işlemleri Azerbaycan’da öğrenci dosyaları açıldığı taktirde verilmektedir. ÖSS Puanları 1 yıl için geçerli, SAT1 puanları 2 yıl gecerlidir. Bir diğer yıl kayıt olmaya kalkıştığınızda yine ÖSS’de baraj puanı almalısınız. Azerbaycanda ÖSS olmadan da üniversitelerin şartlı kabulü bulunmaktadır. Korsan firmalara kanmayın madur olursunuz. Azerbaycan Eğitim Merkezi güvencesinde işlemleriniz yapılmaktadır.

Türkiye’de Tek Yetkili Azerbaycan Üniversiteleri Başvuru Merkezi EuroStar Azerbaycan Egitim Merkezi’dir. Türkiye’de Eurostar Azerbaycan Üniversitelerine Kayıt Merkezi İstanbul’dadır. En önemli karar 5 -7 yılınızı gecireceğiniz geleceğiniz için emin adım atın. Azerbaycan’a gitmeye kalkmadan bir düşünün yol üçreti, kaç gün kalacağınız belli değil, otel üçreti, taksi üçreti, ceviri masrafları ve kabul edilecekmisiniz ki bu masrafları yapasınız ve birde yanınızda ailenizden bir kişi size refakat edecekse + Sizin Türk olduğunuzu anlıyacaklar ve taksiciler otelciler, ev kiralıyacaksanız kira üçretleri 2-3 misli fazladan cebinize yansıyacaktır.+ Okul başalma zamanı tekrar gitmeniz gerekicek Ayrıca kıymetli zamanınızı bunlarla uğraşmanıza gerek kalmadan

1.şekil:
Türkiye’den Resmi başvurunuzu yapabilirsiniz.
2. Şekil:
İsterseniz ev bulma rehber eşliğinde gruplar halinde gidiş özel araçlarla havaalanından karşılama yerleştirme işlemleriniz hiç sorun olmadan üniversiteye yerleşmenizle bitecektir. İstenirse aileden refakat edebilirler, grubumuza katılabilir daha az maliyetle ek üçret ödeyerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Azerbaycan’da Lisans tamamlama program gruplarımız oluşmaktadır. 2011-30 Nisan’dan 20 Ağustos’a Kadar gruplarınızın oluşması için ön kaydınızı yaptırmanız gerekiyor. Doktora ne Master Kayıtları en az 4-6 ay önceden Azerbaycan Eğitim Merkezi’ne yapılması gerekiyor. Doktora programların kayıtları devam ediyor.Eylülün İlk haftası eğitim için gidiliyor.

Ön kayıt için Pasaport fotokopisi, İkametgah, Sabıka kaydı, Kimlik fotokopisi, 4 adet Arka fon beyaz 4×5 boyutunda Fotograf hazırlamanız gereklidir, diğer belge teslimi öğrencilerimize bildirim yapılacaktır. Bu işlem kesin kayıt düşünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz.
Azerbaycan Bakü’de üniversitemizde 4 yıllık fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü açılmıştır. Kontenjan dahilinde kayıtlarımız sürmektedir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!