Azerbaycan Binegedi

Azerbaycan Binegedi

Azerbaycan Binegedi, Azerbaycan'ın başkenti olan Bakü, birçok bölümden oluşmaktadır. Bunlardan biri de Bine gedi Bölgesidir. Binegedi, konum olarak Bakü'nün konum olarak, orta kısmında bulunmaktadır. 170 kilometrekarelik bir alana yayılmaktadır. Nüfusu ise yaklaşık olarak 240.000 civarındadır. Binegedi, kentin...

Azerbaycan Binegedi

Azerbaycan Binegedi, Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü, birçok bölümden oluşmaktadır. Bunlardan biri de Bine gedi Bölgesidir. Binegedi, konum olarak Bakü’nün konum olarak, orta kısmında bulunmaktadır. 170 kilometrekarelik bir alana yayılmaktadır. Nüfusu ise yaklaşık olarak 240.000 civarındadır. Binegedi, kentin gelişmiş alanlarından biridir. Bölge içinde, devlet hastaneleri ve diğer sağlık kuruluşları, okullar, polis merkezleri ve adliye binaları gibi kuruluşların hepsi eksiksiz şekilde bulunmaktadır.

Bölgenin önemli özelliklerinden biri de, önemli ve ana karayollarının bu bölgeden geçmesidir. Bu anlamda, ulaşım ağında bölgenin büyük önemi bulunmaktadır. Bölgede, satılık ve kiralık olarak bulabileceğiniz birçok ev ve dair bulunmaktadır. Bu konutlardan kiralama yapabilirsiniz. Binegedi’nin SSCB yönetiminde iken adı ise, Kirov olarak geçmekteydi. Binegedi kentin gelişmiş yerlerinden biridir. Bu anlamda, oldukça kaliteli bir kesimi barındırmaktadır. İş merkezleri anlamında da birçok özelliği bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri de semt içinde bulunmaktadır.

Özel Emlak Siteleri

Bölgede bulunan kiralık veya satılık konutları incelemek için Binegedi Semti için hazırlanmış özel emlak sitelerinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde, ihtiyacınız olan meskenleri kaliteli ve rahat şekilde inceleyebilirsiniz. Bakü’de genellikle kiralık evler eşyalı şekilde kiralanmaktadır. Bu sayede, evleri tutanların eşya taşıma veya almak zorunluluğu bulunmamaktadır. İhtiyacınıza göre stüdyo, bir oda veya daha fazla odalı evleri tercih edebilirsiniz. Bu anlamda, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde konut kiralamanız mümkündür. Mutlaka seçenekleri değerlendirin ve bu bölgede bulunan konutları da değerlendirmeyi unutmayın.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!